Yükselen Burç Koç Özellikleri Nelerdir?

Burç özellikleri kadar yükselen burç özellikleri de karakterimizi etkilemektedir. Yükselen burç koç özellikleri nelerdir?

Yükselen Burç Koç Özellikleri

Yükselen burç koç özellikleri sizi hareketli, enerjik ve hemen fark edilen bir kişi yapar. Düşüncelerinizi hemen uygulamak istersiniz. Bu çabuk harekete geçme özelliğiniz, engelleri görmemenize neden olabilir. Zekanız ve canlılığınız sayesinde yükselmeniz çok kolaydır. Son moda ve parlak renklerde giyinmeyi seversiniz. Her şeyde siz önder olmak istersiniz. Her şeyin doğrusunu kendinizin bildiğini ve başkalarının sizi takip etmesi gerektiğini düşünürsünüz.

Liderlik en büyük arzunuzdur ve her koşulda bunu gerçekleştirirsiniz. Güçlü, aceleci ve dikkatsiz birsiniz. Çabuk ilgilenir ve çabuk bıkarsınız. Aklınızdan geçenleri hemen uygulamak istersiniz. Çünkü zaman geçerse bunun hükmünün hemen geçeceği düşünürsünüz. Zekanızın işlekliği pratik çözümler bulmanızı sağlar.

Sürekli yenilik peşinde koşarsınız. Ancak sabırsız ve özensiz olduğunuz için önemli noktaları kaçırırsınız. Başkalarını dinler gibi görünseniz de aslında dinlemez, arkanızı döner dönmez kendi fikirlerinizi uygulamaya geçersiniz.

Canlı, neşeli, hayat dolu ve cömert bir kişiliğiniz var. Fikirler kadar bedensel hareketlerde önemlidir sizin için. Bu yüzden spor yapmaya ve hareketli kalmaya özen gösterirsiniz. Hasta olmayı sevmezsiniz ve hasta olduğunuzda bunu kabul etmezsiniz.

Yükselen burç koç insanları düşünmeden tepki verir ve hemen öfkelenir. Yani kavgaya hazır bir kişiliğiniz var. Buna rağmen kinci olduğunuz söylenemez. Her ne kadar cesaretiniz başka insanlara güç verse de sürekli olarak “ben” demeniz onları bıktırır.

Aşk hayatında tutkulu ve bir hayli kıskanç bir yapınız var. Eğer aradığınız eşi bulursanız anlayışlı, sevecen ve sadık bir eş olursunuz. Sevilmek sizi motive edecek ve başarı verecektir. Macera, risk ve özgürlük sizi çeken şeylerdir. Rekabet ve yarışmak da bir o kadar ilginizi çeken durumlardır.

Yükselen burç koç insanı kaygılı bir yapıya sahiptir ve korkularınız bazen aşırı boyutlara ulaşabilir. Özellikle ölüm sizi çok korkutur ama bu korkunuzu belli etmemeye çalışırsınız.

İlgili Yazı: Burcunuzun Özelliklerini Biliyor musunuz?

Yükselen burcu koç olanlar orta ya da biraz daha uzun boy özelliklerine sahiptir. Geniş omuzlu ve atletik yapılıdırlar. Yüzleri uzun ve kare biçimli olur. Saçları kahverengi, kalın ya da orta tellidir. Kolları ve bacakları güçlüdür. Bakışları ve gözleri etkileyicidir.

Sosyal Medyada Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •