Nasıl Flört Edilir: İstediğinizi Almak İçin 5 Tavsiye

İstediğini elde etmek için biraz flört etmenin utanılacak bir yanı yok. Söylemeliyiz ki, çoğu kadın hedeflerine ulaşmak için flört etmek konusunda doğal bir yeteneğe sahipler, ancak flört etme konusunda hiçbir fikri olmayan kadınların çoğu için flört sanatında ustalaşmasını umut ediyoruz . Nasıl flört edilir yazımızı okuyarak erkekeleri etkileme sanatı konusunda fikir sahibi olabilirsiniz.

İLGİLİ YAZI: SAĞLIKLI İLİŞKİ NASIL OLMALI? SAĞLIKLI İLİŞKİ İÇİN 26 KURAL

Nasıl Flört Edilir: İstediğinizi Almak İçin 5 Tavsiye

flört-etmek

1. Gülümse

Basit bir gülümseme bir insanın gerçekte olduğundan daha çekici görünmesine neden olabilir, o zaman neden daha sık gülümsemeyesiniz? Bir erkeği etkilemek istediğinde gülümse. Onları görünce gülümseyin, sizinle konuşurken onlara gülümseyin ve onlarla konuşurken gülümsemeye devam edin. Yüzün muhtemelen acıtmaya başlayacak ama hadi! İstediğini elde etmek için bunu yapıyorsun, öyleyse gülümsemeye devam et!

2. Göz Teması

Nasıl flört edilir sorumuzun en önemli cevaplarından bir göz temasıdır. Gözlerin birinin ruhunun pencereleri olduğunu söylüyorlar; flört sanatı söz konusu olduğunda, gözler karşı cinsle iletişim kurmanın sessiz bir yoludur. Sık göz teması, hedefinizin istenen ve önemli hissetmenize neden olabilir ve bu da sizden etkilenmelerini sağlar.

Göz teması yoluyla onlarla ne kadar çok iletişim kurarsanız, onlardan ne isterseniz seçin, size memnuniyetle yardım etme şansları artar. Evet, yoğun göz teması kesin flört örneğidir.

3. Fiziksel İletişim

Küçük bir fiziksel temas, sadece çizgiyi geçmediğiniz takdirde zarar vermez. Fiziksel temasla flört etme sanatı, komik bir şey söylerken omuzlarına hafifçe dokunma, gömleğinden kirli bir şeyi siliyormuş gibi davranma ya da küçük bir fiziksel temas kurma uğruna kravatını veya yakasını düzeltmeye çalışmayı içerir.

4. Mizah anlayışı

Flört etmede gerçekten başarılı olmak için, erkekleri basit şakalar ya da komik bir şeyle nasıl güldüreceğini bilmek gerekir. İnanmak, flört ederken gülmek iyi bir iş yaptığınızın büyük bir işaretidir. Mizah insanları bir araya getirir ve insanları güldürürken, sizinle bir bağlantı kuruyorlarmış gibi hissederler, bu da istediğiniz şeyi elde etmenizi sağlar.

flört-etmek

5. İltifat Edin

Nasıl flört edilir diyorsanız, iltifat etmeyi bilmelisiniz. Kim iltifat almaktan hoşlanmaz ki? Demek istediğim, bazı kadınları işte her gün ayakta tutan şey, bu değil mi? Övgüler, kendini özel hissettirir. Bu yüzden basit bir iltifat, otomatik olarak hedefinizin kalbini eritir.

Yeni saç kesimleri, yeni kravatları, yeni kıyafetleri veya espirilerinden nasıl zevk aldığınıza dair iltifat etmek, onlar için dünya anlamına gelecektir. Bu jest, hedefinizi, onlar hakkında bir şeyler kabul ettiğiniz için size bir şey borçlu gibi hissettirecektir.

Hayatta ve ilişkilerde başarılı olmak söz konusu olduğunda, ihtiyacınız olanı elde etmek için flört etmekten utanmaya yok. Bununla birlikte, bütün kadınların erkekleri büyüleme konusunda bu inanılmaz yeteneğe sahip olması gerektiği anlamına gelmiyor.

İLGİLİ YAZI: AŞKI BİTİREN NEDENLER: AŞKI ÖLDÜREN 8 DAVRANIŞ

Bu nedenle, bazılarımız basit ve heyecan verici flörtle her türlü erkeği büyüleme konusunda bu inanılmaz doğal beceriye sahipken, kadınların çoğu flört etmek konusunda hiçbir fikre sahip değiller. Sizde bir erkeği nasıl etkileyeceğinizi bilmiyorsanız “Nasıl flört edilir?” yazımızdan faydalanın

Sosyal Medyada Paylaş
 • 8
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  8
  Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

six − 3 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.