Koç Burcu Kadını Özellikleri Ve Aşk Hayatı

Koç Burcu Kadını Özellikleri, Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri, Koç Burcu Kadınının Aşk Hayatı, Koç Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

Koç Burcu Kadınının Özellikleri

Yönetici Gezegen: Mars

Element: Ateş

Nitelik: Öncü

Uğurlu Sayıları: 1, 9

Gün: Salı

Uğurlu Taşı: Yakut

Renk: Kırmızı

Tarot Kartı: İmparator

Hayvan: Koyun

Bitki: Hanımeli, ıtır, pars zambağı

Kıymetli Taş: Elmas

Kıymetli Maden: Demir

koc-burcu-kadini-ozellikleri
koc-burcu-kadini-ozellikleri

Koç Burcu Kadınının Fiziksel Özellikleri

Koç burcu kadını özellikleri başında oldukça çekici olması geliyor. Genellikle orta boylu ve ince yapılıdır. Kıvırcık saçları ve sağlıklı cilt yapıları vardır. Koç burcu kadını geniş omuzlara sahiptir ve kolları güçlüdür. Ağızları küçük, çeneleri ise dışa çıkıktır. Güzel ve dikkat çekicidir.

Koç Burcu Kadınının Genel Özellikleri

Koç burcu kadını bir hayli akıllıdır ve dışadönüktür. Kültürlü ve entelektüel bir kişiliği vardır. Arkadaş canlısı, neşeli ve eğlencelidir. Her işte başarılı olmak ister. Koç burcu kadını, herkesin onu beğenmesini ister. Aranılan ve beğenilen bir kadın olmasına rağmen özgüvenleri çok yüksek değildir.

Koç burcu kadınının oldukça hareketli bir sosyal hayatı vardır. Arkadaşlarıyla güzel vakit geçirmeyi sever ve onların özel günlerini unutmamaya özen gösterir. Koç burcu kadını yardım etmeyi sever, insanların kendisinin fikrini almasından çok hoşlanır. Koç kadını açık sözlü ve biraz da asi bir yapıya sahiptir.

Koç burcu kadını biraz şüphecidir ve karşısındaki kişiye hemen güvenmez.  Dünyayı kendi bulunduğu yerden değerlendirir ve bazen bencil olabilmektedir. Koç burcu kadını bir şeyi istiyorsa mutlaka elde edecektir, enerjisi yüksek ve girişkendir. Lükse oldukça düşkündür ve bu uğurda bir hayli harcama yapabilir.

Duygusal olarak hassastır ve kolayca kırılabilir. Mükemmemliyetçidir. Bazı koç kadınlarında huzursuz bir iç yapısı görülebilir.

Koç Burcu Kadınının Olumlu Özellikleri

Koç burcu kadını dürüstlüğüyle dikkat çeker. Mecbur kalmadıkça yalan söylemez. Girişimci ve enerjiktir.

Koç Burcu Kadınının Olumsuz Özellikleri

Aşırı tepkisel ve sabırsızdır. Asidir, kendi bildiğini yapar. Kolayca sinirlenebilir.  Bazen alaycı ve kavgacı olabilir, bencil davranabilir.

Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Burcu Kadınının Aşk Hayatı

Koç kadını kıskanç bir aşıktır. Birlikte olduğu erkeği kimseyle paylaşmak istemez. Özgürlüğüne düşkün olduğu için kolay kolay kimseye bağlanmaz. Ancak aşık olduğu zaman o kişi için herşeyi yapabilir.

Koç kadını aşk konusunda değişken bir yapıya sahiptir. Birden aşık olabileceği gibi birden terk edebilir.

Koç Burcu Kadını Nasıl Erkeklerden Hoşlanır?

Koç kadını, yumuşak huylu ve ilgili erkeklerden hoşlanır. Kendisini kısıtlayan erkeklerden hoşlanmaz. Kendini yanında rahat hissedeceği, konuşması düzgün, bakımlı ve isteklerini kabul eden erkekler ilgisini çeker.

Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Burcu Kadını Nasıl Etkilenir?

Koç kadınını etkilemek isteyen erkek kibar, uyumlu, neşeli ve enerjik olmalıdır. Koç kadını gizemli erkeklerden hoşlanmaz. Bu yüzden erkeğin açık sözlü ve dürüst olması, bir şey gizlememesi gerekir. Ayrıca koç kadınını etkilemek için erkeğin ondan daha bilgili olduğunu göstermemesi gerekir.

Koç Burcu Kadını Özellikleri: Koç Burcu Kadını Nelerden Hoşlanır?

Koç kadını gezmeyi, arkadaşlarıyla vakit geçirmeyi ve alışverişi sever. Enerjik yapılarından dolayı spor yapmak da bir diğer ilgi alanlarıdır.

Koç Burcu Kadınına Ne Hediye Alınır?

Koç kadını pahalı hediyerlerden hoşlanır. Elması çok sever. Bunun haricinde koç kadınına makyaj malzemesi, şapka ya da koşu bandı gibi spor aletleri alabilirsiniz. Kıyafette ise kırmızı ve pembe renkleri tercih eder.

İLGİLİ YAZI: HANGİ BURÇ NASIL MUTLU OLUR?

Sosyal Medyada Paylaş
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

thirteen − 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.