Hangi Burç Nasıl Mutlu Olur? İşte İpuçları!

Mutlu olmak bazı insanlar için kolayken bazı insanlar daha zor mutlu olur. Herkesi mutlu eden farklı şeyler vardır. Burçlar da insanların nelerle mutlu olacağını etkiler. Bu yazımızda “ Hangi burç nasıl mutlu olur ?” buna göz atacağız.

Hangi Burç Nasıl Mutlu olur?

hangi-burc-nasil-mutlu-olur
Hangi Burç Nasıl Mutlu Olur?

KOÇ BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Koç burcu insanını mutsuz görmek kolay değildir. Ancak onu mutsuz görürseniz, ona ihtiyacınız olduğunu hissettirerek mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Koç burcu, onun yardımına ihtiyacınız olduğunda bunu seve seve yapacak ve bundan mutluluk duyacaktır. Ayrıca koç burcu insanı durgun ve kısıtlı bir hayatta mutlu olamaz. Onu heyecanlandıracak bir yenilik ya da tutkularına hitap eden bir hediyeyle mutlu edebilirsiniz.

BOĞA BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Boğa burcu, duygularını en uç noktada yaşayan bir burçtur. Mutsuz bir boğa insanını mutlu etmek için iyi bir şarap içebileceği ve güzel yemekler yiyebileceği bir yere götürebilirsiniz. Böyle bir ortamda size içini döküp rahatlayan boğa burcu tekrar mutlu bir insan olacaktır. Ayrıca lüks hayat yaşamayı çok seven boğa burcu insanı kaliteli bir şey satın alarak da mutlu olacaktır.

İKİZLER BURCU NASIL MUTLU OLUR?

İkizler burcu mutsuz olması zor olan insanlardan olsa da, böyle zamanlarda onunla sohbet etmeniz onu mutlu edecektir. İkizler burcu, bildiği şeyleri başkalarına anlatmayı ve kendini ifadeyi çok sever. Mutsuz olduğu zamanlarda ikizler burcu insanıyla sinema, konser gibi kültürel faaliyetlere gitmeniz onu mutlu edecektir. Güvenilir arkadaşlara sahip olmak da ikizler burcu insanını mutlu eder.

hangi-burc-nasil-mutlu-olur
Hangi Burç Nasıl Mutlu Olur?

YENGEÇ BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Yengeç burcu insanı çok kolay mutlu olur. Duygularını her zaman yaşar ve yaşatır. Yengeç burcunu mutlu etmek için ona gerekli özeni ve sevgiyi gösterin. Ailesi ve sevdikleri güvende olduğunda mutlu olan yengeç insanlarını, kendilerini evlerinde gibi hissettirmeniz de mutlu edecektir.

ASLAN BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Aslan burcu duygularını dile getirmekten hoşlanmaz. Övgüye, sevgiye ve romantizme ihtiyaçları vardır. Çok kolay mutsuz olmalarına rağmen mutlu olmaları zordur. Aslan burcunu mutlu etmek için onu üzen konuyu bırakıp, keyifli bir sohbete başlayabilirsiniz. Böylece aslan burcu derdini unutup, sizin açtığınız keyifli sohbete dalacaktır. Ayrıca parlak kıyafetler, mücevherler ve yeni eşyalar da aslan burcunu mutlu eden şeylerdir.

BAŞAK BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Çok fazla takıntılı olan başak burcunu mutlu etmek ve keyiflendirmek çok zordur. Sadece dürüst ve gerçek ilişkileri olduğunu bilirlerse mutlu olabilir.

TERAZİ BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Terazi burcu insanlar her ortama ayak uydurabilme kabiliyeti olan insanlardır ve zeka kapasiteleri yüksektir. Bu yüzden kolay kolay üzülmezler.  Terazi burcu için mutluluğun tanımı barış ve sevgidir. Bunun dışında macera da terazi burcunu mutlu eder. Geziler, partiler, konserler terazi insanının sevdiği aktivitelerdir.

hangi-burc-nasil-mutlu-olur
Hangi Burç Nasıl Mutlu Olur?

AKREP BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Akrep burcu insanı dışarıdan görünenin aksine,  kendini acımasız bir şekilde içten içe eleştirir. Bu yüzden mutlu olmak için öncelikle kendini sevmeyi ve olumsuzluklardan başkalarını sorumlu tutmamayı öğrenmesi gerekir. Akrep burcu için ilişkilerinde güven çok önemlidir.  Kendilerini rahat hissettikleri kıyafetler almak ve sevdikleri sanat eserleri onları mutlu edebilir.

YAY BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Yay burcu insanı en mutlu insanlardandır. Her zaman kendini mutlu edecek bir şey bulur. En büyük mutluluk kaynağı, keşfedilecek yeni coğrafyalara yolculuktur. Seyahat vazgeçilmezlerindendir.

OĞLAK BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Oğlak burcu, kuralları ve disiplini elinde tuttuğu ortamlarda mutlu ve başarılı olur. Kendi değerini bilmez, kendine yetemez. Kendini değerli hissetmesi için başkasına ihtiyaç duyar ve o kişiyi de yönetmek ve yönlendirmek ister.

KOVA BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Kova burcu insanları, soğuk ve mesafeli görünmesine rağmen eğlenceli insanlardır. Espri yapmaktan, komik olaylar anlatmaktan ve dinlemekten hoşlanırlar. Yeni fikirler ve felsefe içerikli konuşmaları severler. İlgi çekici bir şey bulurlarsa satın alırlar.

BALIK BURCU NASIL MUTLU OLUR?

Balık burcu insanı duygulu ve barışçıldır. Büyük sorumluluklar balık burcunu mutsuz edebilir. Onu mutlu etmek istiyorsanız sorumluluklarını paylaşabilirsiniz.

İlgili Yazı: Burç Özellikleri

Sosyal Medyada Paylaş
 • 18
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  18
  Shares

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

one + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.