Yüz Sıkılaştırıcı Botox Etkili Doğal Maske

Biz kadınlar yaşımız kaç olursa olsun, her daim genç ve güzel görünmek isteriz. Güzel görünmek içinse sıkı ve ışıltılı bir cilde sahip olmamız gerekir. Ancak geçen yıllar, stres, uyku sorunları, hava kirliliği, sigara, alkol ve yanlış beslenme gibi bir çok faktör cildimizin yaşlanmasına, kırışıklıklar oluşmasına ve cilt sarkmasına neden olur. Kırışıklıklar kadar yüz sarkması da bizi yaşımızdan daha olgun gösterir ve bu durum çok can sıkıcıdır. Bu soruna yüz sıkılaştırıcı botox etkili doğal maske ile son verebilirsiniz.Şimdi tarifini vereceğimiz bu doğal ve yapımı kolay maske ile tüm bu yaşlanma etkenlerine “dur” diyerek daha genç bir görünüme sahip olabilirsiniz.  Cilt sıkılaştırıcı doğal maskeyi düzenli olarak kullandığınızda kırışıklıkların azaldığını, cildinizin sıkılaşıp toparlandığını ve ışıltılı bir görünümüne sahip olduğunuzu göreceksiniz.

Yüz Sıkılaştırıcı Botox Etkili Doğal Maske

Malzemeler:

  • 1 yumurta beyazı
  • Yarım çay kaşığı limon suyu
  • 2 çay kaşığı hindistan cevizi yağı

Yüz Sıkılaştırıcı Botox Etkili Doğal Maske Yapılışı:

Cilt sıkılaştırıcı doğal maske yapımı çok kolaydır. Bir kase içerisinde yumurtanın beyazını köpürünceye kadar karıştırın. Daha sonra limon suyu ve hindistan cevizi yağını ekleyerek yeniden karıştırın. Hazırladığınız maskeyi, yıkayıp kuruladığınız temiz cildinize dairesel hareketlerle sürün. 15 dakika bekleyip ardından yüzünüzü su ile yıkayın. Eğer yüzünüzü su yerine papatya çayı ile durularsanız, maskenin etkisini arttırmış olursunuz.

   Evde doğal yöntemlerle cilt sıkılaştırmak için bu maskeyi haftada 2-3 kez tekrarlayabilirsiniz. Cildinizdeki değişimi çok geçmeden farkedeceksiniz. Maskeyi uyguladıktan sonra rutin nemlendirme işleminizi yapmayı unutmayın.